Как правильно обрати домофон


Необхідно пам’ятати, що домофон – досить складна система, що включає в себе безліч складових частин.

Логічно припустити, що двері повинні бути залізними. Домофони, як правило, встановлюються в тих будинках, де живуть багато сімей. Популярні домофони дозволяють відкривати замок дверей по сигналу з квартири. Саме правильний вибір апаратури з необхідним функціоналом забезпечить вам комфорт і безпеку. У Вашому під’їзді буде чисто, Ви будете в безпеці, не будете натрапляти на наркоманів і бомжів в під’їзді. До того ж, потенційний зловмисник мільйон разів подумає, перш ніж попросити відкрити Вас двері: його як мінімум запам’ятають.

Перед покупкою домофона Вам необхідно точно визначитися з вибором.

Звичайно ж, ви не фахівці цієї справи, тому вам буде спочатку складно визначитися з вибором не тільки самого пристрою, але і організації, яка буде встановлювати домофон. Даний вид діяльності не ліцензується і не сертифікується, тому краще всього звертатися до тих фахівців, які працюють з домофоном досить давно.

Саме стаж роботи є найбільш об’єктивним показником досвіду.

Тому, в офісі компанії вам необхідно запитати, як довго фірма займається встановленням домофонів. Найкраще запитати просто: коли встановлений перший домофон. Найкраще дізнатися, де стоїть цей «перший» домофон, познайомитися з мешканцями і дізнатися, як працює домофон, які мінуси є, а які плюси.

Необхідно бути уважним: на сучасному ринку багато «фірм-одноднівок», які встановлюють дешеві домофони без дотримання всіх інструкцій, беруть гроші і пропадають, або просто після встановлення обладнання не роблять ніяких послуг із сервісного обслуговування домофонної системи. Та й сама домофонна система, яку встановлює компанія на Ваш під’їзд, може значно відрізнятися за якістю, що відбивається на всій подальшій експлуатації.
Багато мешканців схильні думати, що домофон — досить дороге задоволення, і починають шукати більш дешеві, на їх погляд, варіанти. Але Ви повинні пам’ятати вислів: «Скупий платить двічі». Така економія небезпечна і невиправдана.

Крім того, термін експлуатації домофона залежить не тільки від того, як його встановили. Будь-який домофон має гарантійний термін служби — а що потім? Перша думка: «Викличемо майстра, розрахуємось, і нам буде добре», — невірна в корені: таких фірм вкрай мало, а в цілому фахівців немає. Або якщо і є, то вас можуть запросто обдурити — сказати, що згорів НЕ копійчаний запобіжник, а процесор блоку виклику, вартістю в цілий домофон. Крім того, домофон можна просто зламати. Так, це складно, але реально.


3dgreenhouseТому необхідно знайти таку компанію, яка буде займатись постійним якісним обслуговуванням домофону.

В цьому випадку будуть враховуватися всі непередбачені обставини, включаючи пошкодження, заміну деталей та інше.

Компанія «Ваш Домофон» пропонує саме такі послуги. Ми укладаємо договір на технічне обслуговування домофону і несемо відповідальність за працездатність Вашого домофона. Наш технічний центр оснащений передовими спеціалістами, які мають величезний досвід у встановленні домофонів та колосальними знаннями в своїй області. Вони можуть встановити і відремонтувати домофон будь-якої складності. Для нас немає нічого неможливого у встановленні і обслуговуванні домофонів!