Про компанію

stroiteli

Основним напрямком діяльності компанії «Ваш Домофон» є надання висококваліфікованих послуг в області встановлення та обслуговування аудіо- та відеодомофонних систем, а також виготовлення та встановлення металоконструкцій.

Наша компанія є одною з багатьох філій по всій Україні з головним офісом в м. Запоріжжя. Вже понад 17 років ми є одним з лідерів на ринку систем безпеки. А з 2010 року компанія «Ваш Домофон» допомагає вирішувати завдання, пов’язані з колективною і особистою безпекою в м.Миколаєві. Тому наш досвід роботи дозволяє нам підібрати найкращу конфігурацію обладнання для Вас, якісно змонтувати систему безпеки і обслуговувати її протягом усього періоду нашого співробітництва.

Компанія «Ваш Домофон» є офіційним, сертифікованим представником компанії «ELTIS» в Україні. А з січня 2015 року — надає послуги з технічного обслуговування і монтажу фірмового (оригінального) домофонного обладнання торгової марки VIZIT.

Вся продукція сертифікована і відповідає стандартам якості. Ми гарантуємо високу якість домофонів та тривалий термін служби обладнання.

З нашою компанією Ви отримуєте ряд переваг:

  1. Доступні ціни. Завдяки розумній ціновій політиці компанії «Ваш Домофон» у Вас є можливість встановити домофонну систему за самою мінімальною ціною.
  2. Використання тільки фірмового (оригінального) обладнання торгових марок ELTIS та VIZIT забезпечує Вам надійну роботу домофонної системи.
  3. Якісне та своєчасне сервісне обслуговування без додаткових витрат для абонентів.
  4. Оперативність сервісної служби – протягом 36 робочих годин ми гарантуємо усунення всіх несправностей.
  5. Система знижок і пільг для абонентів.
  6. Надання розстрочки до 3-х місяців.
  7. Нові заводські двошарові утеплені металеві двері в під’їзд або високоякісна переробка існуючих металевих дверей вигідно відрізняє нас від конкурентів.
  8. А також: БЕЗКОШТОВНЕ світлодіодне освітлення в під’їзді, служба ДОСТАВКИ КЛЮЧІВ, АКЦІЇ, ПОДАРУНКИ і просто отримання задоволення від користування нашою домофонною системою!
Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на будь-які питання, що стосуються домофонних систем. 

Дякуємо за довіру, надану нашій компанії!